Kierowca rajdowy, Paolo Andreucci przeprowadził ekskluzywny kurs dla włoskich karabinierów. Funkcjonariusze mieli okazję poznać możliwości Peugeota 308 GTi, który niedawno trafił do służby w żandarmerii.

Do floty korpusu karabinierów dołączył Peugeot 308 GTi. Samochód został przeznaczony do patrolowania ulic Rzymu oraz operacji specjalnych, takich jak transport organów i krwi. Gorący francuski hatchback trafił na służbę już jakiś czas temu, ale dopiero teraz funkcjonariusze mieli okazję sprawdzić, co potrafi ten samochód i to w dodatku na torze wyścigowym Misano World Circuit. Nad całością czuwał włoski kierowca rajdowy, Paolo Andreucci, związany z Peugeotem od wielu lat, który tym razem udzielał karabinierom cennych wskazówek.

W szkoleniu, które pozwalało na poznanie sekretów 308 GTi, wzięło udział pięciu szczęśliwców. Trening obejmował teorię, manewry na torze oraz ćwiczenia z zakresu bezpiecznej jazdy, które mogą przydać się w działaniach operacyjnych. Funkcjonariusze uczyli się jak najlepiej wykorzystać 272 KM mocy, pochodzące z 1.6-litrowej jednostki benzynowej Peugeota 308 GTi.

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

Dodaj komentarz

avatar
 
  Subskrybuj  
Powiadom o