Firma, która oferuje miniaturowe modele samochodów, przez przypadek ujawniła zdjęcie nowego Renault Clio. Czy tak faktycznie będzie wyglądał nowy konkurent Peugeot 208?

Zdjęcie nowego Renault Clio pojawiło się na stronie IXO Models oferującej miniatury samochodów. Pomyłka wkrótce została naprawiona i tuż po publikacji, pomniejszona wersja piątej generacji miejskiego hatchbacka została usunięta. W następnej kolejności trafiła na czeską stronę svetauticek.cz. Premiera modelu zbliża się wielkimi krokami, pozostało jeszcze tylko kilka tygodni, dlatego zainteresowanie pojazdem wzrasta i coraz częściej możemy obserwować przecieki dotyczące odnowionej postaci bestsellera spod znaku diamentu.

Czy zdjęcie faktycznie przedstawia nowe Renault Clio? Szybka reakcja z usunięciem pojazdu ze strony internetowej, skłania do wyciągnięcia takiego właśnie wniosku. Poza tym nie byłby to pierwszy raz, kiedy nowy model debiutuje w sieci w miniaturowej wersji jeszcze przed oficjalnym ujawnieniem przez producenta. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Citroena C3 Aicross.

W wyglądzie Renault Clio wykonanym w skali 1:43 uwagę zwracają przede wszystkim reflektory nawiązujące do Renault Megane. Najprawdopodobniej patrzymy na zdjęcie wersji GT-Line.

Pod maskę nowego Renault Clio trafią benzynowe jednostki o pojemności 1 i 1.3-litra. W ofercie znajdziemy również diesla Blue dCi 1.5. W późniejszym czasie do gamy dołączy hybrydowa wersja samochodu. Clio zadebiutuje równolegle ze swoim francuskim konkurentem Peugeotem 208. Zdjęcie nowego lwa bez kamuflażu również pojawiło się w internecie.

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

4
Dodaj komentarz

avatar
 
3 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
4 Autorzy komentarzy
ŁukaszmikCLIOIVMateusz Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mateusz
Gość
Mateusz

Zaprojektować nowe Clio albo Captura to wielki wyczyn. Obecne generację w ogóle się nie starzeją i chyba są najladniejszymi autami w swoich klasach. Dadzą im reflektory z innych modeli i stracą na swojej elegancji

CLIOIV
Gość
CLIOIV

BUUUUU, JEŻELI TAK MA WYGLĄDAĆ NOWE TO SPAŹDZIERZYLI

mik
Gość
mik

Ładne ale gdzie tu nowa generacja? to bardziej jak lifting jest…

Łukasz
Gość
Łukasz

Też mi to podchodzi pod jakiegoś fake newsa.