Czy mieliście kiedyś problem z wyborem prezentu dla bliskiej osoby? Jeśli tak, to podsuwamy znakomity pomysł, w szczególności dla osób uzdolnionych manualnie. Zamiast swetra dla ukochanego, możecie wydziergać wdzianko dla motoryzacyjnego oczka w głowie, na przykład dla Renault 4.

Samochód bardzo często jest traktowany jak członek rodziny, warto więc o niego dbać i sprawić, aby nasz środek transportu miał ciepło, sucho i po prostu dobrze. Czasem wystarczą regularne wizyty w warsztacie, mycie i garażowanie, ale nie będzie to tak efektowne, jak własnoręczna robota. Ciekawą propozycję, która sprawi, że nasz pojazd na pewno nie zmarznie, przedstawiła strona Practical Classic. Wdzianko jest przeznaczone dla Renault 4, ale myślę, że również dla pojazdów Peugeota i Citroena podobną kreację udałoby się stworzyć. Samochód został okryty ręcznie robionym, stylowym swetrem. Nie wiemy ile trwało wydzierganie tego dzieła sztuki, ale na pewno pochłonęło sporo pracy.

Być może temperatury dla swetrów nie są aktualnie odpowiednie, ale święta i czas poszukiwania prezentów wcale nie są tak daleko. Może to właśnie odpowiedni czas, by wziąć druty i szydełka w dłoń? ;-) Dziękujemy naszemu stałemu czytelnikowi, Krzysztofowi za cynk.

Źródło: Practical Classic

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

Dodaj komentarz

avatar
1024
 
  Subskrybuj  
Powiadom o