Marka Renault zaprezentowała nową reklamę modelu Kadjar, która nawiązuje do najnowszej produkcji należącej słynnej gwiezdnej sagi pod tytułem: „Solo: A Star Wars Story”. Na filmie możemy zobaczyć, jak Chewbacca staje w obronie SUV-a Renault.

Pod koniec zeszłego roku marka Renault została partnerem sagi Star Wars. Z tej okazji wprowadzono „gwiezdnowojenną” edycję modelu Zoe oraz specjalną wersję modelu Kaptur na rynku rosyjskim. Logo Star Wars przewijało się również w materiałach promocyjnych francuskiej marki. 23 maja na ekrany francuskich kin wchodzi nowy film związany z gwiezdną sagą pod tytułem „Solo: A Star Wars Story”, który opowiada o przygodach jednego z głównych bohaterów Star Wars, Hana Solo. Z tej okazji Renault połączyło kampanię reklamową modelu Kadjar z zapowiedzią premiery filmu.

Najnowsza reklama prezentuje kobietę, która razem z odrobinę znudzonym synem udaje się w podróż Kadjarem. Matka nagle zjeżdża z zaplanowanej trasy i trafia w sam środek walki wyjętej prosto z filmu Star Wars. W filmie promocyjnym możemy zobaczyć znajdującego się pod ostrzałem młodego Chewbaccę, a nad Renault Kadjar zawisa Sokół Millenium, który swoją drogą ma tutaj bardzo skromne rozmiary, gdy porównamy go z SUV-em Renault. Nie wiemy, czy sceny wykorzystane w reklamie francuskiego producenta mają jakiś związek z ujęciami, które zobaczymy w kinach, ale zawsze miło jest zobaczyć ciekawy sposób na promocję samochodu.

Nowy film Renault nie byłby reklamą, gdyby przy okazji nie udało się przemycić promocji dobrodziejstw, jakie znajdziemy w Renault Kadjar. Samochód został wyposażony m.in. w system multimedialny, który możemy podłączyć do naszego smartfona i z jego pomocą słuchać ulubionej muzyki. Na pokładzie znajdziemy pokrętło ustawiające odpowiedni do nawierzchni tryb jazdy oraz system ostrzegający kierowcę przed możliwą kolizją.

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

2
Dodaj komentarz

avatar
1024
 
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
Maksymilianjan Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jan
Gość
jan

A gdzie ta reklama?

Maksymilian
Gość
Maksymilian

Fajna reklama – na pewno tworzyła ją dobra agencja reklamowa. Polecam równie świetną – Black Horse! Świetna agencja która oferuje ogromny wachlarz usług.