Hiszpańska straż przyłapała pewną parę na intymnych kontakach w samochodzie. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby pojazd, w tym wypadku Dacia Sandero Stepway, nie poruszał się autostradą.

Dacia Sandero Stepway jest pojazdem któremu nie możemy odmówić zalet. Niska cena, praktyczność i mnóstwo miejsca wewnątrz powodują, że model można nawet uznać za wielozadaniowy. Trudno stwierdzić, czy Sandero jest najlepszym samochodem do uprawiania miłości, ale wspomniana przestrzeń na pewno będzie dla intymnych relacji korzystna. Pewna para postanowiła skorzystać z pojemnego wnętrza pojazdu i uwolnić swoje żądze a zrobiła to… podczas jazdy autostradą. Jedni mogą uznać to za wyczyn, z kolei inni za zagrożenie dla bezpieczeństwa drogowego, funkcjonariusze hiszpańskiej straży obywatelskiej, którzy nagrali filmik z aktu namiętności w Dacii, byli raczej po tej drugiej stronie. Nie możemy zresztą odmówić im racji: kierowca zdecydowanie nie był skupiony na drodze, a samochód lawirował pomiędzy pasami.

Nagranie obiegło internet i na jego podstawie znaleziono sprawców. Wygląda na to, że czułości w samochodzie mogą okazać się dosyć kosztowne. Niebezpieczne zachowanie na drodze podlega karze pozbawienia wolności do lat dwóch i wiąże się z grzywną w wysokości 500 euro.

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.

Newsletter

6
Dodaj komentarz

avatar
 
4 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
5 Autorzy komentarzy
LolAntonMaciejKawalerRok z Bagien Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rok z Bagien
Gość
Rok z Bagien

No i tutaj się nasuwa wniosek, że brak w Dacii, choćby w opcji, systemu klasy Lane Assist znacznie zmniejsza wachlarz potencjalnych zastosowań… :twisted:

No i mała uwaga: aczkolwiek w języku polskim przez językoznawców słowo „sex” jest uznawane za poprawne, jednak znacznie bardziej zalecane jest używanie spolszczonego „seks”.

Anton
Gość
Anton

Ale Tempomat już ma, więc coś tam łatwiej :)

Kawaler
Gość
Kawaler

Reklama sraci za pincet iii cały świat mówi.. mistrzostwo

Maciej
Gość
Maciej

Tandetna reklama

Anton
Gość
Anton

Macieju, akurat marketing zadziałał dobrze, nawet z takiego przypadku zrobili reklamę. Jest spoko pomysł. Obecna reklama TAURON w telewizji to dopiero okropne.

Lol
Gość
Lol

Aktywny tempomat i asystent pasa no i jazda. Jakby mieli tesle to by sie bawili na tylnej kanapie