Renault Sport przygotowało dla swoich fanów świąteczną niespodziankę. Jak przystało na oddział odpowiedzialny za emocje, musiało to być coś superszybkiego i tak jest w istocie. Nowy model rozpędza się od 0 do 100 km/h w czasie 0,001 sekundy ;-)

Nie jest to oczywiście nowy samochód Renault Sport, ale jak widać świąteczny nastrój udziela się wszystkim, nawet specjalistom od marketingu marki. W tym roku producent wziął sprawy w swoje ręce i nikt nie musi się obawiać, że Mikołaj z prezentem nie zdąży. Renifery oraz leciwe sanie poszły w odstawkę na rzecz czegoś szybszego. W tym roku Święty otrzyma Sanie ze znakiem RS (Santa Sleigh RS). Pojazd potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w czasie 0,001 sekundy. Robi wrażenie, prawda? ;-) Wehikuł jest oczywiście magiczny, aczkolwiek posiada wszystkie atrybuty sportowego pojazdu Renault. Są światła w kształcie litery C oraz maska (jeśli sanie w ogóle mają maskę), z otwieranymi elementami w kształcie łusek. Jest to nawiązanie do konceptu Trezor.

Renault Sport na swoim profilu na Facebooku początkowo zapowiedziało tajemniczą niespodziankę wraz z publikacją zdjęcia przedniego reflektora. Przypuszczenia były różne, najbardziej prawdopodobną opcją był nowy model koncepcyjny. Okazało się jednak, że Renault Sport chce sobie troszkę przed świętami pożartować ;-)

Źródło: Renault Sport

 

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

1
Dodaj komentarz

avatar
1024
 
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Zbyszek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Gość
Zbyszek

Witam,
Mam pytanie dotyczące powiadomień w prawym dolnym rogu z serii „Polecamy uwadze”. Czy macie Państwo jakiś wpływ na te wiadomości? Akurat przy tym artykule w „polecamy uwadze” wyświetlają mi się artykuły z serii: Cennik Renault Megane z 2004 roku – to raczej nie jest warte uwagi w 2017 r. ;)