Tomasz Chodkiewicz dyrektorem działu sprzedaży flotowej marek Peugeot, Citroën, DS i Opel w Polsce

2 1

polecmy

W ramach działań zwiększających efektywność struktury organizacyjnej Groupe PSA w Polsce utworzony został wielomarkowy dział sprzedaży flotowej. Stanowisko dyrektora sprzedaży flotowej i samochodów używanych marek Peugeot, Citroën, DS i Opel objął Tomasz Chodkiewicz.

Tomasz Chodkiewicz z Groupe PSA związany jest od 2010 roku, kiedy to objął funkcję dyrektora handlowego Peugeot Polska. Od 2016 roku pracował na stanowisku dyrektora sprzedaży flotowej Peugeot, Citroën i DS oraz remarketingu samochodów używanych poprzez programy sprzedaży: Peugeot Używany Gwarantowany i Citroën Select.

Chodkiewicz karierę w branży motoryzacyjnej rozpoczął w 1999 roku w Fiat Auto Poland, zdobywając doświadczenie w sprzedaży specjalnej i flotowej, budowaniu sieci sprzedaży samochodów używanych oraz koordynacji sprzedaży przez sieć dealerską. Następnie pełnił funkcję dyrektora sprzedaży marek Fiat, Lancia, Alfa Romeo i Abarth.

Nowa struktura organizacyjna Groupe PSA w Polsce ma na celu pełne wykorzystanie potencjału rynkowego, skonsolidowanie działań w ramach Grupy oraz zachowanie odrębności i dotychczasowego pozycjonowania marek Peugeot, Citroën, DS i Opel.

Groupe PSA

Groupe PSA zapewnia użytkownikom wyjątkowe doznania za kierownicą i dostarcza innowacyjnych rozwiązań w zakresie mobilności, spełniających oczekiwania klientów na całym świecie. Grupa posiada pięć marek: Peugeot, Citroën, DS, Opel i Vauxhall oraz zróżnicowaną ofertę usług związanych z mobilnością i inteligentnym zarządzaniem, dostępnych pod marką Free2Move. Ambicją Groupe PSA jest zdobycie pozycji wiodącego producenta samochodów i preferowanego przez klientów dostawcy usług związanych z mobilnością. Jest jednym z pionierów, jeśli chodzi o samochody autonomiczne i zapewniające dostęp do Internetu oraz usług online. Jej działalność obejmuje również finansowanie (Banque PSA Finance) oraz produkcję wyposażenia samochodowego (Faurecia). Więcej informacji można uzyskać na stronie groupe-psa.com/fr.

 

 

źródło: PSA Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj
Może ci się spodobać również

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
Tommo66Tommo66 Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tommo66
Gość
Tommo66

Gratulacje. Ze dwa tygodnie temu pod salonem na Połczyńskiej widziałem kilka PG 308 SW obklejonych logo Pge. Pomyślałem sobie jak to, nie Skoda ? Świat się do góry nogami przewraca … Może to efekt nowej polityki flotowej, a może coś innego. W każdym razie miły widok.

Tommo66
Gość
Tommo66

Ho ho, nowy dyrektor działa
Dziś z kolei widziałem pod salonem ze sześć 308mek obklejonych logo Lyreco. A przez ścianę… Skodzianki jak malowanie. :)