Firma Total oficjalnie nawiązała współpracę z brytyjską marką samochodów Aston Martin. Oleje Total zostały zatwierdzone jako dedykowane środki smarne do wszystkich samochodów Aston Martina, wyprodukowanych od 2004 roku.

„Współpraca z tak prestiżową marką, jak Aston Martin jest dla nas bardzo satysfakcjonująca. To wielkie wyzwanie, które podejmujemy i jesteśmy przekonani, że oleje Total są najlepszym wyborem, jakiego mogli dokonać nasi brytyjscy Partnerzy. Łączy nas wiele wspólnych wartości, takich jak zapewnienie najwyższej jakości produktów oraz nieustanne prace nad ich ulepszaniem. Mamy także unikalne doświadczenia w motorsporcie, który jest świetnym polem testowym do weryfikowana nowych rozwiązań technologicznych. Jesteśmy pewni, że będzie to dla obu stron owocna współpraca, która wyznaczy nowe standardy” – mówi Ewa Kalinowska, Dyrektor ds. Marketingu i Badań Rynkowych w firmie Total Polska.

Aprobatę producenta spełniają oleje silnikowe z serii QUARTZ, polecane m.in. dla znanego modelu DB11 AMR. Przykładowy olej Total, o lepkości 0W20 będzie stosowany na tzw. „pierwszy montaż” oraz zalecany w późniejszej eksploatacji tego auta.
Oleje Total będą także odpowiednim środkiem smarnym dla silnika legendarnego modelu DB9, jak też najnowszego DBS Superleggera oraz limitowanych wersji Vanquish Zagato. W przypadku modeli AM14 oraz AM15 najlepszym wyborem będzie olej Total QUARTZ INEO RACING 10W60, którego rynkowa premiera zaplanowana jest na 2019 rok.
Informacja prasowa Total

WYDARZENIA

 1. French Rules 2019 – zlot miłośników aut francuskich

  10 maja - 12 maja
 2. Piknik Rodzinny Miłośników Pojazdów Zabytkowych w Tucholi

  12 lipca - 14 lipca
 3. XVIII Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Tucholi

  14 lipca
 4. 100 lat Citroena – Rajd Stulecia we Francji

  19 lipca - 21 lipca
 5. Automotor Sport International – Birmingham 2020

  2020-01-09 - 2020-01-12
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

Dodaj komentarz

avatar
1024
 
  Subskrybuj  
Powiadom o