Złośliwość rzeczy martwych jest powszechnie obecna i dotyka niestety również kierowców. Codziennie borykamy się ze zbyt wąskimi ulicami, małymi garażami oraz ciasnymi parkingami. Przedstawiamy Wam prawdziwą walkę, jaką kierowca Citroena musiał stoczyć z wyraźnie za małą bramką podwórkowego parkingu ;-)

Wyjazd z zamkniętego parkingu może okazać się czasem prawdziwym wyzwaniem. Nie oznacza to jednak, że nie należy próbować, próbować i… jeszcze raz próbować. Poniżej przedstawiamy film, który możemy zaklasyfikować jako motoryzacyjne kino grozy i ostrzegamy, że przeznaczone jest wyłącznie dla widzów o mocnych nerwach. Odradzamy w szczególności wrażliwym miłośnikom Citroena. Jeśli jednak nie posłuchacie naszych rad i zdecydujecie się wcisnąć play, do końca dnia będziecie słyszeć „ten dźwięk” ;)

Parkversuch

Opublikowany przez Engel vs Teufel 16 maja 2018

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

5
Dodaj komentarz

avatar
1024
 
4 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
5 Autorzy komentarzy
Citro&Volvo funGrzegorzremingtoncindarMarkacz Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Markacz
Gość
Markacz

… Nie chce sie tutaj pastwic Nad tym ale nie wierze tak mozna jezdzic, i se tak jak by nic pojechac dalej i udawac ze nic się nie stalo… Tylko bok mam rozorany(lekko porysowany ;D

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Oj, można, można…
W necie jest mnóstwo filmów z podobnymi wyczynami tzw. „kierowców”. Niektórym brak podstawowych umiejętności psychomotorycznych a mimo to biorą się za prowadzenie auta. Swego czasu, hitem był film przedstawiający parkowanie pewnej pani na wolnym miejscu koło żółtego Cactusa – aż go kopnęła ze złością (po przytarciu i trzaśnięciu drzwiami).
Jako posiadacza takiego Cactusa, filmik mną wstrząsnął ;)

cindar
Gość
cindar

Aż boli oglądanie

remington
Gość
remington

Auć!

Citro&Volvo fun
Gość
Citro&Volvo fun

Jeśli ktokolwiek tak jeździ i nie jest to tzw. fake, to powinno się odebrać tej osobie prawo jazdy. „Kierowca” ten nie ma bladego pojęcia o manewrowaniu samochodem, narzuceniu przodu czy tyłu itp. Brak jakiejkolwiek orientacji i wyobrażenia przestrzeni. Jeśli to nie fake to zastanawiam się jak ktoś taki może zdać egzamin.