Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, co jest znakomitą okazją do zakupu nowego samochodu w atrakcyjnej cenie. Już wkrótce rozpoczną się sezonowe wyprzedaże w salonach Renault. Jaki rabat otrzymamy?

O wyprzedażach w salonach Citroena pisaliśmy kilka dni temu. Pora na kolejnego francuskiego producenta. Już 6 listopada rozpoczną się sezonowe promocje w salonach dealerskich Renault w Polsce. Jeśli ktoś miał w planach zakup modelu tej marki, to listopad i grudzień powinny być najlepszym terminem. Podobnie jak w ubiegłym roku, marka oferuje rabat wraz z zestawem opon zimowych w cenie 1 zł. Maksymalnie będzie można uzyskać obniżkę w wysokości 23.000 zł, w porównaniu do cen sprzed okresu promocyjnego.

Zgodnie z informacją, którą otrzymaliśmy od Renault, w tegorocznej ofercie wyprzedażowej znajdą się również dwie nowości: komplet kół zimowych dostępnych za połowę ceny oraz „bogato wyposażona seria specjalna Winter Edition w atrakcyjnej cenie”. Seria ma uświetnić współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim, którego partnerem motoryzacyjnym, jest Renault.

Więcej szczegółów już wkrótce.

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.

Newsletter

7
Dodaj komentarz

avatar
 
4 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
7 Autorzy komentarzy
South-PLcindarŁukaszWwamikBernadeta Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzys
Gość
Krzys

Szkoda tylko ze na ich stronie ma cennika oraz konfiguratora… Jakies problemy w firmie ze aut nie robi ?

Facio
Gość
Facio

Euro 6C i przy okazji jest zmieniana gama silnikowa. Pojawiły się nowe silniki, a niektóre poddane modyfikacją.

Bernadeta
Gość
Bernadeta

1.08.br podpisałam umowę na Citroena 3 i i dalej czekam A ze strony salonu nie ma żadnej info Samochód miał być 4.11ł być do odbioru

mik
Gość
mik

Zamiast dwóch pakietów opon powinni dać opcję zamiany obu na jeden, porządny komplet uniwersalnych.

ŁukaszWwa
Gość
ŁukaszWwa

Czy gama silników będzie jeszcze w Renault uzupełniana w najbliższych miesiącach?
To co w tej chwili wskazują cenniki na RM 2019 to dość ponury żart. Talisman dostępny tylko z jednym (!) silnikiem benzynowym, zero wyboru. Captur tylko o mocy 90KM (TCe lub dCI). Podobnie w Clio (tylko 75- i 90-konne silniki). Brak Kadjara 4×4.

cindar
Gość
cindar

Znajomi kupowali Talismana w benzynie i rzeczywiście wybór silników i wersji jest ograniczony. WLTP. Na szczęście dostali bardzo duży rabat 😂 i w sumie są zadowoleni.

South-PL
Gość
South-PL

Dopóki nie skończy się kolejka do testów WLTP nie ma na co liczyć… Ale na pocieszenie – zużycie paliwa z katalogu będzie bliżej rzeczywistości