Serdecznie zapraszamy na XIII Ogólnopolski Zlot Renault 5, który odbędzie się w dniach od 20 do 22 lipca 2018 roku tradycyjnie już w Miedzianej Górze, na Torze Kielce. Partnerem zlotu został nasz dziennik Francuskie.pl.

Lipcowy weekend będzie wspaniałą okazją do spotkania starych, nowych, przyszłych i byłych właścicieli legendarnych „Piątek”. W dniach od 20 do 22 lipca 2018 roku w Miedzianej Górze, na Torze Kielce odbędzie się XIII Ogólnopolski Zlot Renault 5.

Uczestnicy będą mogli wymienić swoje doświadczenia i spostrzeżenia związane z użytkowaniem „Renówek„. Nie zabraknie zabawy oraz mnóstwa atrakcji, gier, zabaw i zawodów sprawnościowych indywidualnych oraz drużynowych. Będzie to także szansa na odpoczynek od zgiełku dnia codziennego. Główną atrakcją zlotu jest możliwość wjazdu na tor i sprawdzenia swoich umiejętności oraz możliwości technicznych Renault 5.

Zapraszamy serdecznie stałych bywalców zlotów oraz osoby, które do tej pory nie miały jeszcze okazji spotkać i bawić się wśród miłośników Renault 5. Gwarantujemy znakomitą zabawę :-)

Więcej informacji na stronie: klubrenault5.pl
lub pod adresem: [email protected]

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

Dodaj komentarz

avatar
1024
 
  Subskrybuj  
Powiadom o