W terminie 26-28 lipca 2019 roku odbędzie się XIV Ogólnopolski Zlot Renault 5. Z tej okazji zapraszamy do udziału w Zlocie wszystkich miłośników tego kultowego auta.

W zlocie mile widziani są obecni i przyszli właściciela Renault 5, miłośnicy marki, ciekawscy, chętni wiedzy, gotowi do nowych wyzwań oraz miłych wspomnień.

polecamy

Koszt udziału w zlocie dla każdego uczestnika podany jest na stronie www.klubrenault5.pl, ale oczywiście można przyjść i bezpłatnie pooglądać nasze „piątale” i ich zmagania na torze. W ramach wpisowego zapewniamy: udział w konkurencjach zlotowych, wjazd na tor, pakiet startowy, dostęp do infrastruktury zlotowej, pole campingowe i sanitariaty.

Uczestnicy we własnym zakresie organizują dojazd i powrót, a także zapewniają sobie namioty, w których będą mieszkali. Cennik podany jest na stronie Renault Klub 5 Polska. Zgłoszenia na zlot również przyjmowane są za pośrednictwem witryny www.klubrenault5.pl w dziale Spotkania/Zloty XIV Ogólnopolski Zlot Miedziana Góra, a także mailowo [email protected]

W zlocie będą mogły uczestniczyć tylko te osoby, które opłaciły składkę. Ruszyło też wydarzenie na Facebooku „XIV Ogólnopolski Zlot Renault 5”, na którym będziecie mogli znaleźć wszelkie informacje dotyczące imprezy. Już dziś możecie pisać maile z pytaniami dotyczącymi zlotu na adres [email protected]

Mamy nadzieję, że zobaczymy się w lipcu w Miedzianej Górze!

Renault 5 Klub Polska istnieje od 2003 roku. Powstało wtedy Forum Klubu, które w chwili obecnej zrzesza około 1.600 użytkowników, poruszono ponad 3.799 tematów, udzielono ponad 83.783 wpisów, a forum odwiedzono już ponad 507.369 razy.

W 2006 roku zorganizowano I Ogólnopolski Zlot Renault 5. Wtedy na Torze Kielce w Miedzianej Górze ścigało się 13 egzemplarzy Renault 5, których właściciele mieli okazję zmierzyć się w sprawnościowej jeździe na czas po torze. Wzorem pierwszej imprezy, każdy następny zlot organizowany jest w miesiącu lipcu. W tym roku (2019) świętować będziemy 14 Zlot i będzie nas coraz to więcej, gdyż mamy grono wiernych fanów ciągle powiększające swoje kolekcje w coraz to okazalsze modele Renault 5.

W październiku 2015 Klubowe Renault 5 w posiadaniu TQT było gościem w programie „Legendy Motoryzacji” prowadzonym przez Patryka Mikiciuka w stacji TVN TURBO. W styczniu 2016 roku otrzymaliśmy informację o zakwalifikowaniu się do programu „Samochód Marzeń, Kup i Zrób” prowadzonego przez Adama Klimka, Renault 5 Klubowego Kolegi Igreda. A w tym roku mieliśmy przyjemność oglądać Kowerciaka w programie 99 godzin, także w stacji TVN Turbo. Ubiegłoroczny zlot był zlotem przełomowy. Przyjechało najwięcej Renault 5 od 2011 roku. Opanowaliśmy Rynek w Kielcach i można było Naszych klubowiczów podziwiać na drogach nie tylko Miedzianej Góry i Kielc.

Nie zapominamy oczywiście o zabawie i integracji miedzy użytkownikami. Jak co roku przewidujemy dużo atrakcji, gry i zabawy, zawody sprawnościowe indywidualne i drużynowe, ale także odpoczynek od zgiełku dnia codziennego.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy Renault 5 oraz tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć swoją przygodę z R5, do naszego klubu, gdyż każda piąteczka jest na wagę złota. Tworzy własną historię, którą kochamy się dzielić.

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.

Newsletter

if (!window.mc4wp) { window.mc4wp = { listeners: [], forms : { on: function (event, callback) { window.mc4wp.listeners.push({ event : event, callback: callback }); } } } } })();

polecamy: