Groupe PSA Citroën, DS, Opel i Peugeot, dokonała przejęcia cyfrowej platformy TravelCar, zajmującej się obsługą miejsc parkingowej oraz wynajmem samochodów. Francuski producent samochodów zainwestował już w uruchomienie przedsięwzięcia.

Usługa Travel Car polega na tym, że pasażerowie, którzy podróżują samolotem, mogą zaparkować swój samochód za pośrednictwem platformy na danym lotnisku bezpłatnie, jeśli udostępnią go do wynajęcia w usłudzie car sharingu. Jeśli samochód zostanie wynajęty, klient otrzymuje za to pieniądze. W ten sposób parkowanie i wynajem samochodów jest tańsze a jednocześnie ograniczany jest wpływ aut na środowisko.

Na platformie TravelCar można aktualnie wynająć pięć tysięcy miejsc parkingowych i dziesiątki tysięcy samochodów. Platforma obsługuje aktualnie milion klientów w ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie. Strona jest też dostępna w języku polskim, ale usługa wynajmu własnego auta jest dopiero w przygotowaniu. Można za to skorzystać z opcji zakupu miejsca parkingowego.

Zobacz jak działa TravelCar.

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

Dodaj komentarz

avatar
 
  Subskrybuj  
Powiadom o